Raspored grupnih treninga

Raspored grupnih treninga

Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
09:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
09:00
10:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
09:00
10:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
09:00
10:00
18:00
Total Body Workout
Staša
18:00
19:00
Body Pump
Staša
18:00
19:00
Total Body Workout
Staša
18:00
19:00
Total Body Workout
Staša
18:00
19:00
Body Pump
Staša
18:00
19:00
19:00
Step Aerobic
Danijela
19:00
20:00
Pilates
Danijela
19:00
20:00
Step Aerobic
Danijela
19:00
20:00
Pilates
Danijela
19:00
20:00
Step Aerobic
Danijela
19:00
20:00
20:00
Fit Line
Dejana
20:00
21:00
Fit Line
Dejana
20:00
21:00
Fit Line
Dejana
20:00
21:00
21:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
21:00
22:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
21:00
22:00

Ponedjeljak

  • Bodyweight & Kettlebell
    09:00 - 10:00
  • Total Body Workout
    18:00 - 19:00
  • Step Aerobic
    19:00 - 20:00
  • Fit Line
    20:00 - 21:00

Utorak

  • Body Pump
    18:00 - 19:00
  • Pilates
    19:00 - 20:00
  • Bodyweight & Kettlebell
    21:00 - 22:00

Srijeda

  • Bodyweight & Kettlebell
    09:00 - 10:00
  • Total Body Workout
    18:00 - 19:00
  • Step Aerobic
    19:00 - 20:00
  • Fit Line
    20:00 - 21:00

Četvrtak

  • Total Body Workout
    18:00 - 19:00
  • Pilates
    19:00 - 20:00
  • Bodyweight & Kettlebell
    21:00 - 22:00

Petak

  • Bodyweight & Kettlebell
    09:00 - 10:00
  • Body Pump
    18:00 - 19:00
  • Step Aerobic
    19:00 - 20:00
  • Fit Line
    20:00 - 21:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
19:00
Pilates
Danijela
19:00
20:00
Pilates
Danijela
19:00
20:00

Utorak

  • Pilates
    19:00 - 20:00

Četvrtak

  • Pilates
    19:00 - 20:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
18:00
Total Body Workout
Staša
18:00
19:00
Total Body Workout
Staša
18:00
19:00
Total Body Workout
Staša
18:00
19:00

Ponedjeljak

  • Total Body Workout
    18:00 - 19:00

Srijeda

  • Total Body Workout
    18:00 - 19:00

Četvrtak

  • Total Body Workout
    18:00 - 19:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
18:00
Body Pump
Staša
18:00
19:00
Body Pump
Staša
18:00
19:00

Utorak

  • Body Pump
    18:00 - 19:00

Petak

  • Body Pump
    18:00 - 19:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
19:00
Step Aerobic
Danijela
19:00
20:00
Step Aerobic
Danijela
19:00
20:00
Step Aerobic
Danijela
19:00
20:00

Ponedjeljak

  • Step Aerobic
    19:00 - 20:00

Srijeda

  • Step Aerobic
    19:00 - 20:00

Petak

  • Step Aerobic
    19:00 - 20:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
20:00
Fit Line
Dejana
20:00
21:00
Fit Line
Dejana
20:00
21:00
Fit Line
Dejana
20:00
21:00

Ponedjeljak

  • Fit Line
    20:00 - 21:00

Srijeda

  • Fit Line
    20:00 - 21:00

Petak

  • Fit Line
    20:00 - 21:00
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
09:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
09:00
10:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
09:00
10:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
09:00
10:00
21:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
21:00
22:00
Bodyweight & Kettlebell
Gordana i Nikola
21:00
22:00

Ponedjeljak

  • Bodyweight & Kettlebell
    09:00 - 10:00

Utorak

  • Bodyweight & Kettlebell
    21:00 - 22:00

Srijeda

  • Bodyweight & Kettlebell
    09:00 - 10:00

Četvrtak

  • Bodyweight & Kettlebell
    21:00 - 22:00

Petak

  • Bodyweight & Kettlebell
    09:00 - 10:00